Bajkowy świat mojego misia – przedstawienie w wykonaniu grupy teatralnej Edu-Artis w Krakowi

27 listopada 2019 r. w libuskiej bibliotece aktorzy grupy teatralnej Edu-Artis wystawili spektakl pt. „Bajkowy świat mojego misia”. Właśnie w tym dniu Miś obchodził swoje urodziny. Był przekonany, że nie  będzie miał gości. A tu taka, niespodzianka! Dzieci przygotowały dla Misia urodzinowy prezent – tort, balonik oraz życzenia. Podczas przedstawienia Miś zabrał wszystkie dzieci, które nie boja się marzyć, w podróż zaczarowanym pociągiem na spotkanie z panem Kleksem oraz Babą Jagą. To była pełna emocji i radości zabawa, taniec i śpiew. W przedstawieniu uczestniczyły przedszkolaki z miejscowego przedszkola: grupy Pszczółki oraz Skrzaty a także uczniowie klas trzecich z nauczycielami.