Dzień Babci i Dziadka w Bibliotece

22 stycznia 2018 r. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Bieczu wraz z uczniami klasy II Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu oraz wychowawcą Panią Małgorzatą Honc, miała zaszczyt gościć w swoich progach Babcie i Dziadków.

Po uroczystym powitaniu gości przez Dyrektor Biblioteki Elżbietę Knapik rozpoczął się występ artystyczny przygotowany przez dzieci i ich wychowawczynię. Mali artyści wyrecytowali wiele nietuzinkowych wierszyków dla swoich babć i dziadków oraz zaśpiewali wspaniałe rytmiczne piosenki. Na zakończenie występu dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków orderami dla Super Babci i dla Super Dziadka oraz kwiatami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Wszyscy zaproszeni goście spędzili wieczór we wzruszającej atmosferze i pełnej miłych wspomnień.