Ferie w Bibliotece dobiegły końca!

Ferie w bibliotece dobiegły końca. Biblioteka co roku organizuje zajęcia plastyczno – edukacyjne dla dzieci, które na czas ferii pozostają w mieście. Warsztaty, które odbywały się we wtorki, środy i czwartki, zgromadziły wielu chętnych. Program zajęć był bardzo bogaty. Dzieci poznały nową technikę plastyczną – plastelinoryt. Nawiązuje ona do techniki zwanej linorytem, a mówiąc prościej jest to drążenie obrazków  w plastelinie. Uczestnicy wykonali  aniołki z użyciem sznurków, stworzyli teatrzyk obrazkowy,  magiczne kule, obrazki  z ziaren oraz z zabarwionej kolorową kredą soli. Ponadto dzieci chętnie grały w gry planszowe, kalambury i inne zabawy. Na koniec ferii odbyło się spotkanie z policjantem Krzysztofem Gucwą, który przekazał dzieciom wiedzę na temat bezpieczeństwa na drogach oraz zawodu policjanta.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział w zajęciach. Już dziś zapraszamy na kolejne:-)