FERIE W BIBLIOTECE JUŻ ZA NAMI!

Zakończyły się zajęcia plastyczno-literackie dla dzieci pod nazwą „Ferie w bibliotece”. Dwugodzinne warsztaty odbywały się w drugim tygodniu ferii i zgromadziły wielu uczestników! Program spotkań był bardzo różnorodny. Uczestnicy mieli okazję wykonać samodzielnie prezenty na Dzień Babci i Dziadka, stworzyć magnesy na lodówkę z masy porcelanowej, kolorowe mandale, obrazki zimowe oraz pacynki z materiałów. Oprócz zajęć manualnych, dzieci spotkały się z Panem Policjantem, który opowiedział im o bezpieczeństwie podczas ferii, o tym, jak zachować się na stoku lub lodowisku oraz w innych sytuacjach. Na zakończenie spotkań powstała wystawa prac plastycznych, wykonanych przez naszych uczestników pn. ZIMOWE KRAJOBRAZY.

Biblioteczne zajęcia zgromadziły sporą grupę dzieci zarówno w wieku szkolnym, jak i przedszkolnym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział oraz zaangażowanie!

FERIE W BIBLIOTECE – GALERIA