GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „PODRÓŻ W NIEZNANE”

31 października 2018 r. w Czytelni Biblioteki Biecz odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego oraz oficjalne otwarcie wystawy pokonkursowej Podróż w nieznane. Konkurs jest jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach realizowanego przez Bibliotekę projektu Podróż za jeden uśmiech, który polegał na wykonaniu ilustracji do dowolnej książki Adama Bahdaja.

26 października w bibliotece zebrała się komisja konkursowa, która wyłoniła  laureatów.  Na konkurs wpłynęło 138 prac, z czego 135 spełniło wymogi regulaminowe. Komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wiele prac zasługiwało na nagrodę. Przyznała 6 regulaminowych nagród i  6 regulaminowych wyróżnień i wyróżniła dodatkowo 12 prac. Nagrodzeni odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe oraz zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem.

KOMISJA KONKURSOWA

WYSTAWA