KARTA MAŁEGO CZYTELNIKA – FILIA W LIBUSZY

Zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz uczniów klas 1- 4 szkoły podstawowej do odwiedzania biblioteki publicznej Filii w Libuszy, wypożyczania i czytania książek. Poza kartą biblioteczną, dzieci otrzymają karty małego czytelnika, na których będą  zbierać naklejki motywatory. Po uzbieraniu wymagającej liczby naklejek otrzymają nagrodę niespodziankę. Zapraszamy dzieci do czytania i odwiedzania biblioteki!

Pożyczaj książki,

zbieraj naklejki,

zdobywaj nagrody!

Regulamin:

1. Konkurs trwa od 1 października 2018 r. do 28 lutego 2019 r.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas
    1- 4 szkoły podstawowej.
  3. W konkursie jedno dziecko można wziąć udział jeden raz.
  4. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki
    z księgozbioru dziecięcego, dziecko oczyma naklejkę motywatora. Uzbieranie kompletu motywatorów – 5 naklejek upoważnia do odebrania przez dziecko jednej losowo wybranej niespodzianki.

Serdecznie zachęcamy rodziców do wyrabiania nawyków czytelniczych u swoich pociech, a najmłodszych czytelników do rozwijania wyobraźni, wrażliwości i swoich zainteresowań dzięki dobrym książkom. Dowiedz się więcej w bibliotece! Zapraszamy!