Wydarzenie

Konkurs "A wydarzyło się to 670 lat temu..." rozstrzygnięty

29 maja 2018

 

Z okazji rocznicy 670 – lecia lokacji Binarowej Biblioteka w Bieczu wraz z Parafią p. w. Świętego Michała Archanioła w Binarowej zorganizowała konkurs plastyczny poświęcony temu historycznemu wydarzeniu. Patronat honorowy objął Burmistrz Biecza p. Mirosław Wędrychowicz. 27 maja 2018 r. podczas uroczystych obchodów 670 – lecia lokacji Binarowej zostały przyznane nagrody w tym konkursie. I miejsca zajęli: Natalia Juruś ,Amelia Gorzkowska oraz Anna Kurcab ZSP w Binarowej. II miejsce należy do: Roberta Kalety z Przedszkola w Binarowej, Kacpra Szarłowicza i Piotra Honca ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu. Natomiast III miesjce zajęli: Weronika Brach ze Szkoły Podstawowej w Sitnicy, Bartosz Trzaskoś z ZSP w Binarowej oraz ex aequo Patryk Drożdż z ZSP w Binarowej i Natalia Pilch ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu.

Ponadto jury wyróżniło prace: Martyny Brach ze Szkoły Podstawowej w Sitnicy, Katarzyny Fiegi i Jakuba Sekuły z ZSP w Binarowej.

Wszystkim uczestnikom, którzy przystąpili do konkursu dziękujemy za tak liczny udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.