PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH – LEKCJA NR 14, 15

19 października 2018 r. w ZSP w Korczynie odbyły się zajęcia w ramach realizowanego przez Bibliotekę Biecz projektu Podróż za jeden uśmiech. Uczniowie klas 1-7 uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych oraz porankach filmowych. Wszyscy zdecydowanie chcieli obejrzeć film Wakacje z duchami, który wzbudzał wiele emocji, uśmiechu i strachu na twarzach uczniów. Młodsi uczniowie wysłuchali książeczki Najpiękniejsza fotografia Adama Bahdaja i samodzielnie wykonali „najpiękniejsze  fotografie”. Starsi uczniowie poprzez zabawę poznawali tytuły książek oraz ich adaptacji filmowych; układali rozsypanki wyrazowe, odgadywali tytuły książek według ilustracji,  a także poprzez głuchy telefon.  Uczniowie wykazali duże zainteresowanie zajęciami.

Dziękujemy za współpracę Dyrekcji, nauczycielom i uczniom!

LEKCJA NR 14

LEKCJA NR 15