PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH – LEKCJA NR 17

Lekcja biblioteczna Podróż za jeden uśmiech odbyła się także w Szkole Podstawowej w Grudnej Kępskiej, 22 października 2018 r. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1-3 wraz z nauczycielami. Uczniowie wysłuchali informacji o spotkaniach i konkursach realizowanych w ramach projektu przez Bibliotekę Biecz. Zapoznali się z życiem i twórczością Adama Bahdaja, jego dzieciństwem spędzonym w Zakopanem i jego wieloma pasjami. Dowiedzieli się, które książki Autora są przeznaczone dla nich oraz które zostały filmowane. Następnie wysłuchały fragment tekstu książki Wielki wyścig i rozpoczęły swoją twórczość ilustratorską. Każde dziecko samodzielnie kolorowało ilustrację do czytanego tekstu i miało okazję wykazać inwencję twórczą. Na buziach dzieci widać było skupienie oraz uśmiech. Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom i uczniom za zaproszenie do szkoły!

LEKCJA NR 17