PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH – poranek filmowy nr 2,3

24 września 2018 r. w Szkole Podstawowej w Racławicach pojawiły się duchy, a wszystko za sprawą filmu Wakacje z duchami. Uczniowie młodszych klas mieli możliwość obejrzeć dwa odcinki serialu, który został udostępniony szkole w ramach projektu realizowanego przez Bibliotekę Biecz Podróż za jeden uśmiech finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W projekcie zaplanowano m.in. zakup filmów, adaptacji filmowych powieści Adama Bahdaja, dzięki którym uczniowie mają możliwość obejrzenia Wakacji z duchami, Stawiam na Tolka Banana i Do przerwy 0:1. Uczniowie starszych klas obejrzeli fragmenty filmu Stawiam na Tolka Banana. Dziękujemy za współpracę!

PORANEK FILMOWY NR 2

PORANEK FILMOWY NR 3