Wydarzenie

Spotkanie z Jolantą Szwalbe

12 kwietnia 2018

11 kwietnia 2018r. w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieczu odbyło się spotkanie autorskie z Panią Jolantą Szwalbe – z pochodzenia łodzianką,  autorką antologii cytatów, która w 2008 r. otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina.

Pani Jolanta jest wielką entuzjastką uroków życia, wzrusza i rozśmiesza swoich słuchaczy, a także zmusza do refleksji. Spotkanie skierowane do członków Bieckiego Uniwersytetu Złotego Wieku przepełnione było dobrą energią i humorem płynącym od samej autorki. Tchnęło optymizmem i motywowało do podążania za marzeniami.

Podczas prelekcji autorka cytowała pozytywnie nastrajające do życia sentencje pisarzy, naukowców oraz świętych, które zamieściła  w książkach:  „Myśl i działaj dla przyszłości”, „Złap na zawsze wiatr w żagle”, „Sekrety istnienia”, „Sto i więcej lat w aktywności” oraz „Obudź się do życia”.

Książki Pani Jolanty Szwalbe napełniają radością i dodają chęci do działania na każdym etapie życia. Wszystkie pozycje już wkrótce będą dostępne w bieckiej bibliotece, zapraszamy!