STOP UZALEŻNIENIOM – gminny konkurs z zakresu profilaktyki uzależnień

W piątek 22 listopada br. w Bibliotece Biecz odbył się gminny konkurs z zakresu profilaktyki uzależnień STOP UZALEŻNIENIOM, który przygotowała Biblioteka wraz z  Pełnomocnikiem Burmistrza d.s. Uzależnień  Panią  Zofią  Knybel.

Do konkursu zgłosiło się 6 szkół z Gminy Biecz. Drużyny musiały zmierzyć się z licznymi zadaniami, m.in.: z testem zawierającym pytania dotyczące uzależnień, kalamburami, pytaniami otwartymi  oraz plakatem, a także krzyżówką.

Zmagania konkursowe oceniało jury w składzie:

Pani Zofia Knybel – Pełnomocnik Burmistrza Biecza ds. Uzależnień
Pani Izabela Śliwińska – członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bieczu
Pani Magdalena Tarko – pracownik Biblioteki Biecz.

i przyznało:

ZESPÓŁ  SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY Z BINAROWEJ
w składzie: Aleksandra Trybek, Natalia Lenard, Martyna Ruwińska.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 w Bieczu
w składzie: Łukasz Cichoń, Aleksandra Szkaradek, Mikołaj Majda.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 w Bieczu
w składzie: Karolina Baran, Vanessa Staroń oraz Daria Mucha.

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody: opaski monitorujące aktywność fizyczną, karty podarunkowe do sklepu EMPIK, vouchery do kina FARYS, kalendarze, a pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkości.