Wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Wolni od uzależnień”

8 grudnia 2017r. o godz. 9:30 w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego z zakresu profilaktyki uzależnień „Wolni od uzależnień”. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych Gminy Biecz.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie ulotki promującej zdrowy tryb życia i negującej używki. Do biblioteki wpłynęło ogółem 30 prac. Wszystkie prezentowały bardzo wysoki poziom, były ciekawe, schludnie wykonane oraz zgodne z tematyką konkursu.

Komisja w składzie:

Pani Izabela Śliwińska – członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bieczu,

Pani Teresa Grygowicz – emerytowany nauczyciel

Pani Elżbieta Knapik – dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu,

wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – Vanessa Staroń – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu,

II miejsce – Dorota Wilczkiewicz – Szkoła Podstawowa w Strzeszynie

III miejsce – Martina Czekaj – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Wyróżnienia otrzymali:

Sandra Bajorek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w  Strzeszynie

Sandra Brudzisz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzeszynie

Julia Haberek –  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzeszynie

Antoni Stawiarski – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korczynie

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu, zapraszamy!