Darmowy dostęp do e-booków! Biblioteka posiada nowe kody do serwisu Legimi.

Drodzy Czytelnicy!

Biblioteka Biecz przystąpiła do platformy Legimi, która jest internetową biblioteczką e-booków. Charakteryzuje ją bardzo duży zasób nowości, co jest nie lada atrakcją dla czytelników, którzy niekoniecznie sięgają tylko po książki  papierowe. Jak otrzymać dostęp do książek?

1. Załóż darmowe konto w serwisie Legimi na stronie legimi.pl/rajska.
  2. Wpisz otrzymany unikatowy kod.
  3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń.

Możesz czytać na 2 różnych urządzeniach: tablecie, smartfonie, czytniku lub komputerze.

Systemy operacyjne, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.

Rekomendowane dla aplikacji Legimi czytniki to: PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 2, InkBOOK Obsidian, InkBOOK Onyx, Onyx Boox C67 AfterGlow 2, Onyx Boox C65 HD AfterGlow, Onyx Boox T68 Lynx, Onyx Boox C65 HD Storia.

W ewentualnych sprawach technicznych Czytelnik Biblioteki proszony jest o kontakt z działem technicznym Legimi.

Zainteresowanych Czytelników zapraszamy  do rezerwacji telefonicznej pod numerem: 13 44 71 043.

Zakup 33 kodów dostępu do serwisu Legimi zrealizowano ze środków Ministra Kultury,  Dziedzictwa Narodowego i Sportu  w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.