BIBLIOTEKA BIECZ zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie „Romantic Game” na stworzenie gry planszowej

Przedmiot konkursu:

Przedmiotem konkursu jest wykonanie edukacyjnej gry planszowej związanej z życiem
i twórczością Adama Mickiewicza.

Cele konkursu:

– pobudzenie wyobraźni młodzieży szkół średnich

– popularyzowanie twórczości Adama Mickiewicza

– popularyzowanie idei gier planszowych, jako ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego wśród młodzieży

– wzmacnianie poczucia własnych możliwości i umiejętności pracy zespołowej

– rozbudzanie wyobraźni technicznej, rozwijanie pomysłowości i twórczego myślenia

– kształcenie zdolności pozyskiwania i wykorzystywania posiadanej wiedzy w praktyce

Warunki uczestnictwa:

1. Do konkursu zapraszamy uczniów szkół średnich Powiatu Gorlickiego.
  2. Uczestnik konkursu może wykonać pracę indywidualnie.
  3. Gra planszowa powinna być wykonana na dowolnym materiale w formacie A3.
  4. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 1 pracę konkursową.
  5. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką przestrzenną lub plastyczną.
  6. Do każdej pracy powinny być dołączone zasady gry (instrukcja) przygotowana na oddzielnej kartce wielkości formatu A4. Nie jest wymagane wykonanie pionków ani kostki do gry.
  7. Do każdej pracy konkursowej powinna być dołączona metryczka z danymi:

– imię i nazwisko autora pracy

– klasę

– nazwę szkoły

1. Do każdej pracy należy dołączyć zgodę na publikowanie wizerunku, pracy

i danych osobowych na podstawie wyrażonej zgody rodzica lub opiekuna

prawnego  uczestnika konkursu.

1. Każda szkoła do prac dołącza listę zbiorczą uczestników konkursu.
  2. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.
  3. Dodatkowych informacji udziela Organizator Biblioteka Biecz tel. 13 447 10 43.

PRACE NIEZGODNE Z REGULAMINEM NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!

Terminy

1. Prace konkursowe prosimy dostarczyć do 23 listopada 2022 r. do Biblioteki głównej w Bieczu.
  2. Wręczenie nagród odbędzie się 30 listopada 2022 r., o godz. 10:00 w Sali spotkań – Biecz, ul. Rynek 20.

Jury – Nagrody

1. Prace konkursowe oceniać będzie komisja powołana przez Organizatora.
  2. Jury oceni prace, przyzna nagrody.
  3. Przewiduje się przyznanie I, II i III nagrody w postaci bonów do realizacji w salonach Empiku o wartości adekwatnej do zajętego w konkursie miejsca: 400, 250, 150 złotych.
  4. Wszystkie dostarczone na konkurs gry zostaną wyeksponowane na wystawie w Bibliotece Młodych.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania w materiałach edukacyjnych,

informacyjnych i promocyjnych wszystkich prac nadesłanych do konkursu.

1. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.
  2. Wszelkie sprawy nieuregulowane niniejszym Regulaminem rozstrzyga Organizator.