Ferie z Play Station 4 w bibliotece!

Mamy dla Was niespodziankę! Biblioteka Biecz podczas zbliżających się ferii chce skierować nową ofertę dla uczniów, którzy chcą kreatywnie spędzić czas. Zapraszamy wtedy dzieci i młodzież do mediateki, gdzie w godzinach pracy biblioteki proponujemy Wam możliwość skorzystania z konsoli Play Station 4. W naszej ofercie każdy z graczy znajdzie coś dla siebie, ponieważ posiadamy gry zarówno dla starszych, jak i młodszych pasjonatów tego typu rozrywki: przygodowe, zręcznościowe, czy o tematyce sportowej. Play Station 4 kojarzy się z wieloma przełomowymi grami, które zdobyły rynek oraz serca graczy. Teraz również w bibliotece można zagrać na kosoli. A tytuły takie jak: „Need for speed”, „Spider Man”, „FIFA”, czy „Tomb Raider”.

Przypominamy, że wszelkie spotkania w bibliotece muszą odbywać się z reżimie sanitarnym. W mediatece mogą przebywać tylko 4 osoby, w tym 1 gracz. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, gumowe rękawiczki i dezynfekcja rąk. Serdecznie zachęcamy Was do tego typu rozrywki!