Informacja dla Czytelników Biblioteki Biecz

Drodzy Czytelnicy! Biblioteka Biecz od poniedziałku 27 lipca 2020 roku będzie otwarta. Zapraszamy w godzinach 9:00-17:00. Czytelników korzystających z Wypożyczalni dla dorosłych prosimy o oddawanie książek w tymczasowej „strefy zwrotów”, zlokalizowanej przed wejściem do Biblioteki od strony Rynku, natomiast do Czytelników Biblioteki Młodych apelujemy, by zwracać książki do wrzutnika znajdującego się przy wejściu od ulicy Potockiego. Dla Czytelników udostępniona będzie wyłącznie wypożyczalnia.

Przypominamy, by podczas wizyty w placówce przestrzegać zaleceń wynikających z zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii. Wchodzący do biblioteki mają obowiązek noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. Książki podaje bibliotekarz.