Drodzy Czytelnicy,

w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz wysokim przyrostem liczby zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w województwie małopolskim, Biblioteka Biecz (biblioteka główna w Bieczu i Filie w Binarowej, Głębokiej, Libuszy ) będzie zamknięta w dniach:

od 1 do 10 kwietnia 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że:

• terminy zwrotu zbiorów wypożyczonych podlegają automatycznej prolongacie do 30 kwietnia 2021r.;
  • kody do platformy Legimi można otrzymać telefonicznie lub mailowo;
  • zwrot książek tylko do „wrzutni” zlokalizowanej przy wejściu od ul. Potockiego.
  • w pilnych sprawach prosimy o kontakt tel.: 13 44 71 043, 510 267 481 lub mailowy: biblioteka@biblioteka.biecz.pl

od 1 do 9 kwietnia 2021 r.

• zbiory można zamawiać online, telefonicznie lub mailowo i odbierać w bibliotece głównej w Bieczu w godz. 9:00-15.00, w filiach w godzinach ich pracy.