Pierwsze zajęcia LOWE I GRY PLANSZOWE za nami!

W środę 9 grudnia w Bibliotece Biecz miała miejsce inauguracja zajęć LOWE I GRY  PLANSZOWE. Przypomnijmy, że będą one cykliczne i odbywają się one w ramach projektu edukacyjnego LOWE. Pomysł na wspólne spędzanie wolnego czasu dziadków z wnukami w bibliotece jest ciekawy, ponieważ buduje pomiędzy nimi interakcję, wzmacnia więź oraz uczy dzieci współzawodnictwa. Nieprzypadkowy jest też dobór gier planszowych. Mają one na celu zarówno edukować, ćwiczyć koncentrację, jak i przynosić dobrą zabawę. Środowe popołudnie upłynęło w miłej atmosferze wspólnej zabawy, rywalizacji oraz nauki. Planszówki, które cieszyły się największym zainteresowaniem uczestników to GÓRA UCZUĆ. Gra terapeutyczno-edukacyjna oraz BINGO I LOTTO. Serdecznie zapraszamy na kolejne pasjonujące gry w ramach zajęć GINKANA!