PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH – lekcja biblioteczna nr 2

W środę 12 września 2018 r.  uczniowie klas Va i Vb ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu oraz uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bieczu uczestniczyli w lekcji bibliotecznej Podróż za jeden uśmiech z Adamem BahdajemUczestnicy spotkania obejrzeli prezentację dotyczącą życia i twórczości Autora. Przeprowadzono wywiad z Autorem, w postać którego wcielił się jeden z uczestników. Ochotnicy czytali fragmenty książki Wakacje z Duchami. Nie zabrakło quizów, rebusów, zgadywanek dotyczących twórczości Adama Bahdaja. Na zakończenie uczniowie układali rozsypanki wyrazowe odgadując tytuły utworów pisarza.