Rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Kicia Kocia – ilustracja do książek Anity Głowińskiej”

20 czerwca nastąpiło rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Kicia Kocia – ilustracja do książki Anity Głowińskiej”, którego organizatorem była Biblioteka Biecz. Filia w Libuszy. W konkursie wzięły udział 5-6 latki z ZSP w Libuszy, grupy: Pszczółki, Skrzaty, Biedronki oraz Leśne Duszki.  Na konkurs wypłynęło 26 prac. Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

• Paulina Pyznar – pracownik Biblioteki Biecz
  • Karolina Rąpała – pracownik Placówki Wsparcia Dziennego „Dzieci Mówią”
    w Libuszy
  • Ewelina Skrzypiec – pracownik Biblioteki Biecz Fili w Libuszy

Biorąc pod uwagę zgodność z tematem konkursu, kreatywność i wyobraźnię, estetykę wykonania, pomysłowość i oryginalność oraz wkład pracy własnej komisja konkursowa jednomyślnie wyłoniła zwycięzców konkursu plastycznego „Kicia Kocia – ilustracja do książek Anity Głowińskiej”

I miejsce ex aequo

1. Aurelia Mazur gr. Biedronki
  2. Bartłomiej Warcholik gr. Pszczółki

II miejsce ex aequo

1. Ania Kuchta gr. Biedronki
  2. Kacper Czyżykiewicz gr. Biedronki

III miejsce ex aequo

1. Weronika Pikor gr. Pszczółki
  2. Anna Śliwa gr. Leśne Duszki

Pozostałe dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia: dyplomy, książki, maskotki oraz gadżety z logo Kici Koci, słodycze, gry planszowe, materiały plastyczne oraz vouchery do Parku Liniowego w Siarach.

Serdecznie dziękujemy fundatorem nagród:

Bibliotece Biecz, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Sękowej; Sołtysowi Libuszy; Wydawnictwu Media Rodzina oraz Księgarnia Mieszko z Gorlic za udostępnienie maskotki Kici Koci. Sprawiły one dzieciom wiele radości. Przede wszystkim dziękujemy dzieciom za tak liczny udział w konkursie, a rodzicom i wychowawcom za rozbudzanie w dzieciach zainteresowania książką i biblioteką.