Wernisaż wystawy prac twórców zaprzyjaźnionych z Biblioteką Biecz

W ubiegły piątek, 1 października 2021 roku o godzinie 17:00 salę spotkań wypełnili artyści zaprzyjaźnieni z Biblioteką Biecz, których prace tworzą wspaniałą i stworzoną różnymi technikami malarskimi ekspozycję. Wernisaż tłumnie odwiedzili goście, a wydarzenie uświetniła muzyczna oprawa utalentowanego Miłosza Cieśli ze Strzeszyna, ucznia kl. III Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu. Podczas wernisażu został także odczytany bardzo ciepły list gratulacyjny od Pani Krystyny Skowronek, emerytowanej nauczycielki plastyki, zaprzyjaźnionej z Biblioteką Biecz. Wystawa prezentuje prace Marty Pilch, Zhanny Orchel, Piotra Telegi, Marcina Pecki, Aliny Zachariasz-Kuciakowskiej, Ewy Kosiby, Barbary Rudzińskiej, Heleny Januś, Natalii Karasińskiej, Zbigniewa Kurasza, Andrzeja Garbca, Ewy Słobodzian, Elżbiety Nędzy, Joanny Zawadowicz-Mikołajczyk, Tadeusza Łuczejki oraz Henryka Kozubskiego. Ekspozycję można zwiedzać do końca października w godzinach pracy biblioteki.

List gratulacyjny od Pani Krystyny Skowronek