Z KSIĄŻKĄ NA WAKACJE – rozstrzygnięcie konkursu

12 września br. w Bibliotece w Rożnowicach odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w wakacyjnym konkursie pt. Z książką na wakacje.
Konkurs  został zorganizowany przez Placówkę wsparcia Dziennego „Dzieci mówią” w Rożnowicach oraz rożnowicką bibliotekę.
W konkursie zostały przyznane trzy nagrody  za I, II oraz III miejsce.
Rewelacyjne zdjęcie, niesamowicie pomysłowe i ciekawe, które wspaniale wkomponowało się w treść książki wykonała Kasia – uczennica klasy VIII, która otrzymała I miejsce. Została nagrodzona pięknie wydaną książką S. Kinga „Bastion”, którą mamy nadzieję Kasia przeczyta z zapartym tchem.
Drugie miejsce otrzymała Wiktoria, również uczennica klasy VIII. Wiktoria wykonała urzekające zdjęcie, do książki „Czerwień rubinu”,  które zachwyciło jurorów konkursu.
Trzecie miejsce zajęła Ola, uczennica klasy II. Swoim zdjęciem chciała pokazać nam jak ważna jest opieka nad naszymi pupilami. Gratulujemy!

Wszystkie dzieci, biorące udział w konkursie otrzymały paczki słodkości oraz dyplomy! Na zakończenie spotkania wykonaliśmy wspólne zdjęcie!

Uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów!